Gaziantep ve Mersin Web Tasarım

Kurumsal

Memsidea

Türkiye'nin en iddalı
dijital ajans firması!

Memsidea, Mustafa Mertyürek tarafından, 2016 yılında Gaziantep’de faaliyetlerine başlamış ve kısa zamanda interaktif medya hizmeti veren, marka stratejisi ve dijital yaratım konusunda uzmanlaşmış bir dijital ajans stüdyosudur.

Dijital Gelişim

Kullanıcı etkileşimlerini temel alarak dijital deneyiminizin inşasını gerçekleştiriyoruz.

Etkileşim

Markanız için tasarladığımız en doğru tedavi yöntemiyle firmanızın dijital dünyada rahat bir nefes almasını sağlıyoruz.

Raporlama

Kaydettiğiniz gelişimi net bir şekilde görüyor ve dijital serüveninizde geriye dönük ölçümlemeler yapıyoruz.

İçinde bulunduğumuz sektörün verimliliğini, rekabetin artışını ve karlılığı sağlayıcı çözümler bulmaktır. Tüm müşterilerimiz için en son teknolojiye uygun, yenilikçi, farklı ve rakiplerine göre bir adım önde tutan yazılımları geliştirmektir. Teknolojinin yeni imkanlarını kullanarak müşterilerinin tanıtım, pazarlama ve imaj alanlarındaki ihtiyaçlarına cevap vermektir. Günümüzde en iyi tanıtım aracı olan internet reklamcığını kullanarak müşterilerini rekabette hep önde tutmaktır.

Çalışkan, yenilikçi, ileri görüşlü, dinamik ve işini seven bir kadroya sahibiz bu yüzden ileride ülkemizde ve dünyada ileri gelen markalar arasına gireceğimize inanıyoruz ve bu hedef üzerinde ilerlemekteyiz. İçinde bulunduğumuz sektörde yerinde durmayan daima ilerleyen ve en iyisini hedefleyen yapımızla sınırsız müşteri memnuniyeti sağlayarak sektöründe öncü bir firma olmayı hedeflemekteyiz. Pazarlama ve satış alanlarında bilişim teknolojilerinin öneminin farkındayız bu yüzden bu ayrıcalığı sizlere sunarak ülkemiz çapında en yenilikçi tanıtımları yapan şirket olmak hedeflerimizden biri.