Memsidea

Yönetim Paneli Entegrasyonu

Profesyonel web sitenizi oluştururken en önemli ve dikkat edilmesi gereken konulardan biri de, size uygun ve iyi tasarlanmış bir yönetim paneliniz olmasıdır. Yönetim paneli, siteniz ile alakalı güncellemeleri, yenilemeleri, içerikleri takip edebileceğiniz, güncelleyebileceğiniz veya kaldırabileceğiniz şekilde tasarlanmış olmalıdır. Memsidea profesyonel web tasarım uzmanları ile Gaziantep’de yönetim paneli entegrasyonu hizmetinizi de sağlamaktadır.


Web sitenizin tasarımını hazırlanırken sitenizde ki sayfaların içine ihtiyaç ve taleplerinize uygun ürünler ve hizmetleri, kısacası sitenizde satılmasını istediğiniz ürün ve hizmetlere ilişkin içerikleri dâhil etmekteyiz. Yönetim paneli entegrasyonunun önemi de işte tam olarak bu nokta da başlamaktadır. Memsidea olarak Gaziantep’de profesyonel web tasarımınızı yaparken, en dikkat ettiğimiz husus yönetim paneli entegrasyonunuzdur. Bunun sebebi ise sitenizi sürekli güncel tutabilmenizi sağlamaktır. 
 

Güncel olan ve içerikleri sürekli yenilenen sitelerin Google arama motorlarında üst sıralarda çıktığı bilinen bir gerçektir. Fakat iyi bir yönetim paneliniz olmadığı takdirde her zaman ve ortam da sitenizde ki içerikleri yenileme, satışlarınızı takip etme gibi imkânlarınız olmayacaktır. Buda doğrudan web sitenizin aramalarda alt sıralarda çıkmasına neden olacaktır.
 

Eğer siz de mobil cihazlar ile uyumlu profesyonel web tasarımı yaptırmak istiyorsanız, size özel yönetim panelini ihtiyaçlarınıza göre hazırlayan firmamızı seçmeniz en doğru karar olacaktır. İhtiyaçlarınıza yönelik, kullanımı kolay bir yönetim paneli sayesinde web sitenizde hiçbir bozukluk kolay kolay meydana gelmez ve içeriklerinizde ki güncellemeleri basitçe yapabilirsiniz.

Firmamız yönetim paneline ise www.memsidea.com/yonetim-paneli gibi bir url vererek, bu url ile bağlanmak istenildiğinde, sadece sizin bileceğiniz bir kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak hemen sitenizi yönetme şansını elde etmenizi sağlayacaktır. Kullanıcı adınız ve şifrenizi girdiğinizde karşınıza çıkacak menüden, örneğin satış yapıyorsanız satış adetlerinizi, stok adetlerinizi, kazancınızı bile kolayca görebileceksiniz. 

Sitemde Yönetim Paneli Bulunmuyor Ne Yapabilirim?

Maalesef birçok kişinin yaşamış olduğu ortak bir sorunla karşı karşıyasınız. Web sitenize çok ciddi bir bütçe harcamış ve içeriğini oluşturmak için günlerce çalışma yapmışsınız fakat sitenizi her an güncelleyemez, ani müdahalelerde bulunamaz ve Google aramalarında anlık olarak üst sıralarda çıkmasını sağlayamazsınız. Bunun yerine yapabileceğiniz tek şey ise sitenizi yaptırdığınız ajans veya webmaster ile iletişime geçecek e yapması gereken düzenlemeleri kendilerine anlatacaksınız. Peki, bununla bitiyor mu? Hayır, asıl zor kısım bundan sonra başlamakta çünkü yapılmasını istediğiniz güncellemeleri algılamaları, isteğinize uygun bir şekilde düzenlemeleri ve sonrasında siteye eklemeleri çok uzun bir süre alacaktır. Bu arada geçen süre ise sizin için tamamen vakit kaybı olacak ve otomatik men işlerinizin aksamasını, sayfanızın bilinirliğinin azalmasını, arama motorlarında geride kalmasını sağlayacaktır. Bunun yanında bu ajanslar sizden bu işleri yapmak için ayrıca bir ücret talep edecek ve size ciddi maliyetler olarak her defasında geri dönüş olacaktır. Özellikle Gaziantep'de Memsidea dışında profesyonel web tasarımı ve yönetim paneli entegrasyonu yapan profesyonel bir firma bulunmamaktadır.

Memsidea profesyonel web tasarım hizmetleri, bu açıdan yeni nesil profesyonel site tasarımları ile bu sorunun baştan çözmüştür. Site tasarım aşamasında müşteri ile görüşerek yönetim paneli entegrasyonunu kişiye özel tasarlayarak, site sahibinin internet olan her yerde kafasında ki düzenlemeyi kolayca yapmasını sağlamayı başarmıştır.

Yönetim Paneli Genel Özellikleri

Yönetim panelleri mobil uyumlu olarak tasarlanan sitelere kolayca entegre edilmektedir. Kullanım açısından, tamamen kullanıcı dostudur ve hem profesyonel web tasarımcılar tarafından hem de sitesini anlık olarak yönetebilmeyi isteyen firma sahipleri tarafından kolayca kullanılabilmektedir. Memsidea profesyonel web tasarım uzmanlarının tasarladığı yönetici panellerinin global özellikleri bulunmaktadır ve bu sayede sürekli güncellenerek sürümleri yükseltilebilmektedir.

Ayrıca Google ve benzeri dünya çapında kullanılan yandex gibi arama motorları tarafınca kolayca indexlenerek, arama motorlarının dostu bir tasarım olduğunu göstermektedir. Kullanıcı dostu, hem web tasarımcılar hem de işletme personeli kolayca kullanabilir. Global özelliklere sahiptir ve sürekli güncellenerek yeni sürümlerle yükseltilebilmektedir. Profesyonel web tasarımlarının en büyük özelliği, içerik, video, resim, katolog, ekleme seçeneğinde herhangi bir limit olmamasıdır. Bu nedenle sınırsızca yeni içerik eklemesi yapabilirsiniz. Ziyaretçilerinizin veya potansiyel müşterilerinizin web siteniz üzerinde, sizinle kolayca iletişime geçecekleri form, arama, 7/24 canlı destek gibi bölümler sitenize kolayca entegre edilmektedir.

Web Sitenizin ve Yönetim Panelinizin Teknik Özellikleri

Güncel PHP, HTML, JavaScript kodları kullanılarak çalışmaktadır. Bu siteler de veri tabanı olarak MySQL kullanılır. Eski web sitelerinin aksine yetki verebilme özelliği sayesinde birden çok yönetici, bu paneli kullanabilmektedir. Memsidea profesyonel web tasarımları ile hazırlanan web siteleri mobil uyumludur ve tüm mobil cihazlarda ki çözünürlüklerde rahatlıkla çalışmaktadır. Web sitenizde video, fotoğraf, embed özelliğikleri bulunmaktadır. Web sitenizin tüm sayfalarının değiştirilmesi ve güncellenmesi son derece kolaydır. 

 

 

Web Sitesi Yönetim Paneli Üzerinden Yapılabilecek İşlemler

  • Ürün ve hizmet satışı yapıyorsanız, bu ürün ve hizmetlerin fotoğraf ve görsellerini hatta video çekimlerini bu panelden kolaylıkla yükleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

  • Eklemiş olduğunuz bilgilendirmeleri, sattığınız ürün ile ilgili açıklamaları yönetim paneli üzerinden değiştirebilir, uygun olmayan veya hatalı eklenen içerikleri anlık olarak düzeltebilirsiniz.

  • Web sitenize yeni sayfa ekleme seçeneği de yine yönetim paneli üzerinden gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Mevcut sayfalarınıza ilave yapmanız gerekiyor ise panele giriş yaparak buradan yeni sayfanızı sitenize kolayca ekleyebilirsiniz.

  • Aynı şekilde, sitenizde sayfa sayısının gereksiz derecede fazla olduğunu düşünüyorsanız, fazla sayfaları yine bu panelden silebilir ya da pasif duruma alabilirsiniz.

  • Web sitenizin Seo ayarlarını (Arama motoru optimizasyonu) yönetim paneli üzerinden gerçekleştirebilir, anlık olarak sitenizi arama motorlarında daha üst sıralara çıkarma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Web Sitesi Kontrol ve Raporlama İşlemleri

Web sitenizin kontrol ve raporlama işlemlerini temel olarak yönetim paneli üzerinden yapabilirsiniz. Bu işlemlerin yanında ayrıca ihtiyaç duyulabilecek çok farklı işlemleri de web sitenizin yönetim paneline giriş yaparak yönetebilirsiniz. Memsidea profesyonel web tasarım hizmetleri, sizler için en kullanışlı ve kolay yönetim panelini, ihtiyaçlarınız doğrultusunda kusursuz olarak tasarlamaktadır. Web sitesinin yönetiminde en önemli unsurun yönetim paneli entegrasyonu olduğunu bilmekteyiz. Uzunca yıllar edindiğimiz tecrübeler, yönetim panelinin web siteler hakkında çok fazla bilgi ve becerisi olmayan insanlar tarafından da rahatça kullanılabilecek şekilde tasarlanması gerektiğini bizlere öğretmiştir.

Memsidea olarak hazırladığımız yönetim panelleri sadece temel  bilgisayar bilgisine sahip bireyler göz önünde tutularak geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur. Böylelikle bilgi düzeyi ne olursa olsun, tüm site sahipleri sitelerini kolayca yönetebilmektedirler.

Firmamızın kuruluş amacı, kendi işlerini yönetmek isteyen kişilere, potansiyellerini internet dünyasında daha da arttırarak, kazançlarını ve şirketlerinin tanınırlığını arttırmalarını sağlamaktır. Yapmış olduğumuz tüm tasarımlar ve geliştirdiğimiz programların tamamı kullanıcı dostu olmalıdır. Sadece Gaziantep değil, Türkiye’nin genelinde teknolojinin tüm imkânlarından faydalanarak, hep yenilikçi ve uyumlu tasarımlar üretmektir. Bu gaye ile yüzlerce firmamızın profesyonel web tasarımlarını kusursuz bir şekilde tasarlayarak memnuniyetlerini sağladık. Bizim kazancımız, sizin mutluluğunuzdur. Memsidea olarak her zaman profesyonel web çözümleriniz için sizlerin yanındayız.