Memsidea

Web Tasarım & Kodlama

Memsidea, profesyonel olarak dijital marka yaratımında tüm Türkiye genelinde profesyonel hizmet vermektedir. Memsidea website tasarımı ve yazılımını müşteriyi internet ortamında en iyi şekilde yansıtmak ve amaç doğrultusunda hizmet vermek için profesyonel ekibi ve hizmet anlayışı ile mükemmeliyetçiliği dijital ortama taşımaktadır.

İnternette ki markanızı biz yaratıyoruz! iddialıyız çünkü ; En iyisiyiz!

Gaziantep lokasyonumuz olup hizmette sınır tanımayıp tüm Türkiye geneline web tasarım ve web yazılım alanında en başarılı ve profesyonel hizmet anlayışını benimsemiş ekimiz ile hizmeti vermekteyiz. 

Gaziantep Web Tasarım


Memsidea, firmanızı iş dünyasında gururla temsil edeceğiniz bir tasarıma sahip, profesyonel web site tasarım imkânı sunar. Web sitenizi, en son yenilikleri ve tasarım tekniklerini uygulayarak size özel tasarlamak ve hazırlamak için kendi bünyesinde web tasarımı konusunda uzman profesyonel web tasarım uzmanlarını görevlendirir. Memsidea olarak web hosting paketleri ve profesyonel web tasarım araçlarını kullanarak web sitenizin muhteşem bir görünüme kavuşmasını sağlamaktayız.

Peki Neden Profesyonel Web Tasarım?

Profesyonel web tasarımının sağlayacağı belli başlı avantajlara örnek vermek gerekirse; • Öncelikle sizin ve şirketinizin prestij ’ini yükselterek daha kaliteli ve kurumsal biz izlenim sunar.
       •  Profesyonel web tasarım kafa karıştırmadan, direkt müşterilerinizin ve ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak hazırlanır. Müşteri en hızlı ve kolay şekilde sitenizde gerçekleştirmek istediği işlemi yapabilir.
      • Amatör web sitelerinde karşılaşılan web site navigasyonunun tutarsızlığı ve anlaşılma zorluğu profesyonel web tasarımda olmamaktadır. Web siteniz müşterilerinize ve potansiyel müşteri adaylarınıza güven verir.
       • Profesyonel web tasarımı sayesinde siteniz arama motorlarında daha fazla görülür. Siteniz görsel olarak ne kadar farklı olursa olsun, amatör bir web tasarımı kodlamasına sahipse, arama motorlarında üst sıralarda çıkmayacaktır. Profesyonel web tasarımında böyle bir sorunla karşılaşılmamaktadır.
        • Müşterinizin sitenizde gezinirken yaşayabileceği, görsellerin açılma sorunu veya kırık linkler profesyonel web tasarımı hizmeti ile kolaylıkla kalıcı olarak çözülebilmektedir.

Gaziantep Web Tasarım

Tüm bu avantajların yanında asıl avantajınız ise Gaziantep'te profesyonel web tasarımını kusursuz olarak sunan Memsidea ile çalışmanız olacaktır. Gaziantep web tasarım denince akla ilk gelen firma Memsidea dır. Yapmış olduğumuz çalışmalardan ve referanslarımızdan bizimle ilgili bilgi alabilirsiniz.
Unutmayın gelişen teknoloji ve internet dünyası firmaların müşterilerine ulaşmak için bu kanalları kullanmasını zorunlu kılmıştır. Web sitenize yapmış olduğunuz doğru yatırım ve aldığınız profesyonel tasarım hizmeti, etkisini hemen göstererek hedef kitleye ulaşmanıza ve memnuniyet sağlamanıza yardımcı olacaktır.


Web siteniz firmanızın internette ki yüzüdür. Nasıl mağazacıysanız yahut perakende satış yaptığınız bir iş yeriniz var ise, web siteniz de aslında daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayacak internette ki iş yerinizdir. Gelişmekte olan ve Pazar payını büyütmek isteyen işletmeler bu sebeple profesyonel web tasarım hizmeti almaktadırlar. Firmanızın büyümesini ve daha fazla müşteriye ulaşmasını istiyorsanız web sitenize yatırım yapmaktan çekinmemelisiniz.

%100 Responsive Tasarım İle Harika Kullanım

Responsive tasarım, kısaca farklı cihazlarda ki farklı çözünürlükler için kodlanan ve tasarlanan web sayfaları olarak açıklanabilir. Günümüzde gelişen teknoloji dünyası ve yeni mobil cihazların (Tabletler vb.) kullanımının yaygınlaşması ile daha da popüler bir hale gelen “responsive” duyarlı tasarımlar, web siteleri olan firma sahipleri için bir zorunluluk haline gelmiştir. Özellikle Google aramalarda mobil uyumlu sitelere öncelik vermekte olduğundan dolayı  responsive tasarım daha da önemli bir hale gelmiştir. Yakın gelecekte responsive tasarım olmayan sitelerin kullanımı tamamen bitecektir. Normal web sitelerinde sitede gezinmek isteyen ziyaretçiler çözünürlük den dolayı ciddi sıkıntılar yaşar.

Mobil cihaz uyumu olmadığından dolayı siteyi görüntülemek çok zor olmakta ve bu nedenle bu siteleri tercih etmemektedirler. Ziyaretçiler site responsive veya mobil site değilse, seçmek ya da okumak istedikleri alanları sadece zoom yaparak, yani yakınlaştırarak görebilirler. Gördükleri alan ise sadece kısıtlı bir alan olduğundan çok ciddi kullanım zorluğu yaşarlar. Gezinmek istedikleri linklere ulaşamama, sayfa butonlarına tıklayamama ve seçememe gibi birçok sorunun yaşandığı bu siteler, artık miadını doldurmakta ve tercih edilmemektedir.

Sonuç olarak Memsidea olarak müşterilerimizi geleceğe taşımak adına profesyonel web tasarımlarımızı %100 responsive tasarım olarak gerçekleştirmekteyiz. Gaziantep web tasarımı ve web hizmetleri konusunda profesyonel tek çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz. Seo Hizmetimiz İle Arama Motorlarının Zirvedesiniz Web sitenizin başarısının en büyük göstergesi, arama motorunda üst sıralarda çıkmasıdır. Üst sıralarda çıkmanın ise iki yolu vardır. Ya ciddi bir reklam bütçesi kullanarak bu şekilde sitenizi üst sıralarda çıkarırsınız, ya da tamamen organik içerikler ve profesyonel web tasarım ile üst sıralara tırmanabilirsiniz. Biz reklam maliyetinizi düşürerek profesyonel web sitenizi seo hizmetimiz ile arama motorlarında zirveye çıkartıyoruz. Arama motorlarında üst sıralarda görünmek iyi bir sitenin en önemli sırrı ve amacıdır.

Peki, arama motorlarında üst sıralara çıkmak neden bu kadar önemlidir? Çünkü;

     • Popüler arama motorlarında arama yapan kullanıcıların %75’i sadece ilk sayfa sonuçlarına bakarak, burada çıkan sitelere giriş yaparlar. İlk sayfadan sonra çıkan sayfalara girmezler ve ileri gitmezler. Yapılan incelemeler, özellikle satın alma işlemlerinde ilk sayfada çıkan sitelerin daha güvenilir olduğuna inanıldığını ve kişilerin bu siteler üzerinden alışveriş yapmayı tercih ettiğini göstermektedir.

     • Arama yapan internet kullanıcıların %79’u arama motorlarında reklam alarak üst sıralarda görünen sponsorlu sitelere girmek yerine, tamamen organik olan içeriklere sahip sitelere girmeyi tercih ettiklerini belirtmişlerdir. Bu sebepten dolayı web siteniz organik bir içeriğe sahip olursa, reklamla üst sıralara tırmanan sitelere göre daha fazla hit alacak ve kullanıcılar tarafından tercih edilecektir. sponsorlu öne çıkarılan içerikler yerine organik içerikleri tercih ettiklerini söylüyorlar.

        • Güncel verilere bakacak olursak ortalama bir konu başlığı hakkında arama motorlarında her ay ortalama 100.000 tarama yapılmaktadır.
         • Web sitenizin arama motorlarında üstte çıkması için sürekli güncel içeriklere sahip olması gerekmektedir.
          • Çevrim içi internet kullanıcıların %82,6’sı ihtiyaçları doğrultusunda doğru sitelere erişim için popüler arama butonlarını kullanmaktadırlar. Ayrıca arama motorlarında aranan hizmetle ilgili alternatif birçok site çıktığından dolayı kişiler bu siteleri bu sayede karşılaştırma imkânına sahip olurlar.
Memsidea, web sitenizi ve içeriklerinizi SEO algoritmasıyla uyumlu bir şekilde hazırlamaktadır. Böylece hem marka imajınız çok iyi bir noktaya gelecek hem de daha çok tüketiciye ulaşabileceksiniz.

Size Özel Yönetim Paneli

Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmesi için, içeriklerinizi sık sık güncellemeniz gerekmektedir. İşte bu noktada Memsidea size çok büyük bir avantaj sunuyor. Nerede olursanız olun yer ve zaman gözetmeksizin kullanabileceğiniz, sizin için özel olarak hazırlanan yönetim panelini kullanarak web sitenizde ki içeriklerinizi yenileyecek, değiştirebilecek, yeni içerikler ekleyebilecek ve eklediğiniz içerikleri silebileceksiniz. Bu şekilde sitenizin kontrolü siz nerede olursanız olun ellerinizde olacaktır.

Profesyonel Ekibimiz 7/24 Hizmetinizde

Memsidea profesyonel web tasarım uzmanlarımız, sitenizi kullanmaya başladığınızda da her zaman yanınızda. Anlık olarak ortaya çıkabilecek hatalar yahut istemediğiniz bir durum ile karşılaştığınızda hemen karşınızda bir muhatap bulacak ve sorunlarınızı hemen giderebileceksiniz. Firmamız hizmetin teslimi sonrasında da memnuniyetinizi sağlamayı kendine görev edinmiştir.
Gaziantep’de kuruluşu itibari ile kurumsal müşterilerine profesyonel web tasarım ve web hizmetleri veren Memsidea, web tasarım ihtiyacınızı, profesyonel ve %100 memnuniyet odaklı karşılayacak tek adrestir. Memsidea siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak, onları geleceğe hazırlamaktadır.