Memsidea

Arama Motoru Entegrasyonu

Seo (Search Engine Optimization), web üzerinden firmaların marka imajını geliştirmek ve daha fazla tanınması sağlamak için kullanılan çok önemli önemli bir pazarlama argümanıdır. Search Engine Optimization popüler arama motorlarında, arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkarak yükseltmek, çok daha iyi görünüm ve bununla doğrudan alakalı olarak kullanıcılar tarafından sayfanızın çok daha fazla ziyaret edilmesi, hit alması ve yüksek satış rakamlarına ulaşmasını sağlamaktadır.

Memsidea bu noktada arama motoru optimizasyonu danışmanınız olarak sizlere profesyonel hizmet vermekte ve firmanızın sitesini arama motoru taramalarında zirveye çıkartmaktadır.

Online satış ve pazarlama çözümlerinizin uzun vadeli etkili olabilmesi için web sitenizin bütünsel optimizasyonunun (site içi, site dışı) profesyonel bir ekipçe sağlanması gerekmektedir.

Ürünlerini internet pazarında satan ve firmaların özel ihtiyaçlarına, bütçesine en uygun seo çözümleri sağlamak bizim temel hedefimizdir. Sadece (Seo) arama motoru optimizasyonu çözümü olarak değil, bunun yanında profesyonel web tasarımlarınızı da gerçekleştirmekteyiz. Memsidea olarak webde ki varlığınızın yanı sıra markanızın bilinirliğini arttırmak adına da geniş kapsamlı pazarlama çözümleri sunmak konusunda iddialıyız. Gaziantep'de her müşterimize özel olarak hazırlanan ve her bütçeye uygun tasarımlarımız ile en uygun teklifleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Seo Analizi Stratejimiz

Müşterilerimizin Seo hedeflerine ulaşmaları için, web sitelerinin mevcut durumları ve analizlerini yaparak en iyi ve başarı odaklı bir optimizasyonu geliştirmeyi kendimize amaç edindik. Bu sebeple Gaziantep’da ve Mersin’de müşterilerimize profesyonel Seo hizmeti vermekteyiz.

Seo Danışmanlığı Uygulamalarımız

Profesyonel ve yenilikçi kadromuz ile Seo projesi kapsamında da danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Site içi (on page) ile site dışı (off page) olmak üzere, Seo danışmanlığınızı da yapmaktayız.

Web Site Performans Analizi

Memsidea olarak en kaliteli ve verimli web yöneticisi analiz araçlarını kullanarak (Sistrix - Google Analytics), web sitenizin daha verimli bir şekilde optimizasyonunu sağlanmaktayız. Sizin için özel olarak geliştirdiğimiz proje araçlarımız ile ihtiyaçlarınıza mükemmel derecede adapte sağlayarak hizmet verilmekteyiz.

Uzman Arama Motoru Optimizasyonu

Adı ve kullanım amacı ne olursa olsun, popüler arama motorlarında bir ürünle veya bir hizmet ile alakalı en iyi fiyat veya merak edilen bir soruya cevap aradığınızda Google, arama motoru kullanıcılarına aradıkları tüm bilgileri sağlar-maktadır. En Hit sonuçlar, genelde aramada ilk sayfada karşımıza çıkmaktadır ve kullanıcılar genelde bu ilk sayfada ki web sitelerine giriş yapmayı tercih ederler. Yani ister aktif bir internet kullanıcısı, isterse interneti sürekli kullanmayan bir kişi olsun, %95 oranında ilk sayfa sitelerine giriş yapmayı tercih etmektedirler. Profesyonel şirketler ise bu durumu bildiklerinden dolayı, ticaret hacimlerini ve satışlarını gerçekleştirmek, daha fazla müşteriye ulaşmak için arama motoru optimizasyonunu konusunda uzman firmalara yaptırmaktadır. İşte Memsidea Gaziantep’da Seo hizmeti profesyonelce alabileceğiniz yegane firmaların başında gelmektedir. Firmamız web sitenizde yapacağı arama motoru optimizasyonu ile pazarda ki rakipleriniz ile aranızda olan farkı açarak, sizi en çok aranan firmalardan biri haline getirecektir. 

Tüm Seo Alanlarında Yanınızdayız

SEO (Search Engine Optimization), özellikle uzun vade de başarılı bir online pazarlama ve satış amacına ulaşmak isteniyor ise, temel bir bileşen olarak stratejik planlamanıza dahil edilmelidir. % 100 başarıya ulaşmanız için siz değerli müşterilerimize tüm SEO projeleriniz hakkında bilgi sağlayabiliriz. Firmanıza ait yeni ve harika bir tasarıma sahip bir web sitesi kurdurmak ya da sadece mevcut siteniz üzerinde uzun vade de arama motoru optimizasyonu yaptırmak ve uygulamalar hakkında destek almak istiyorsanız Emsidea profesyonel seo danışmanlığı olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Memsidea Seo hizmetlerinin temelini size ait web sitesinin ayrıntılı analiz edilmesi oluşturur. Yapılan analiz sonucunda ortaya çıkan verilerin değerlendirilmesi sonrası ise, uzmanlarımız sizin için profesyonel bir SEO stratejisi oluşturmada görevlendirilir.

On Site (Site İçi) Sayfa Optimizasyonu

Web site sayfa (site içi) optimizasyon web sitenizin direk içinde yer alan tüm değişiklikleri içermektedir. Bu sayfanız, popüler arama motorlarında iyi bir sonucu elde etmek amacı ile en uygun anahtar kelime yoğunluğuna, kullanıcı dostu ve mobil uyumlu tasarıma, özgün sayfa içeriklerine sahiptir. Sayfada ki optimizasyon ayarları ile birlikte sayfanın yükleme hızının ve kullanılabilirliğin geliştirilmesi sayesinde birçok kullanıcı için daha keyifli bir ziyaret tecrübesi sağlar.

Off Site (Site Dışı) Sayfa Optimizasyonu

Off site (site dışı) sayfa optimizasyonu size ait web sitesinin dışında gerçekleşmektedir. Off site sayfa optimizasyonunda en önemli nokta dış bağlantı inşasıdır. Burada amaçlanan web sitenizde ki konuları aynı konu ile alakalı başka sitelerden üzerinden link halinde kurmaktır. Web sitenizin arama motorlarında ilk sıralarda çıkmasında en belirleyici faktörlerden biri de link inşası ve bu linklerin bağlantı kaliteleridir. Bu sebeple, Memsidea olarak biz objektif bir analiz ve doğru tanımlamalar ile link adreslerinin zayıflıkları, yeni ve uzun süreli linklerin inşası için ayrı ayrı bir eylem planlaması ile başlayarak, sürekli kullanılabilir link yönetimi konusunda baştan sonra oluşturma ve geliştirme işlemlerinizi yapmaktayız. Sizi Google aramalarında üst sıralara çıkarmadığı gibi, Google tarafından belirlenen kalite kurallarına uymayan bağlantı linklerini ilk aşamada erken tespit ederek, anlık çözümler üretiyoruz.

Memsidea Müşterisi Olmanın Avantajları

Google iş ortağı olarak Memsidea web site yönetim araçları ile birçok arama motoru optimizsyonu tekniğini modellemiş olmak ile beraber arama motoru optimizasyonu (Seo) yöntemlerini her geçen gün üstüne koyarak geliştirmektedir. Kendimize özgü bu yöntemlerimiz, birçok müşterimiz tarafından kullanılmış, başarılı bulunmuş olup, bizzat müşterilerimiz tarafından çevre firmalara önerilmektedir. Memsidea Seo çözümlerini, kendisine yapılan olumlu veya olumsuz eleştiriler üzerine her geçen gün güncellemekte ve geliştirmektedir. Bu amaçtan yola çıkarak aşağıda bulunan editoryal içeriklerimiz üzerinde profesyonel web sitenizin analizinden başlayarak, tek bir kaynak dan özelleştirerek arama motoru optimizasyonu hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Analiz Araçlarımız

Web siteniz için, özellikle state of the art standart araçları kullanılarak arama motoru optimizasyon uygulamalarını doğrulamak amacı ile araçlar geliştirilmiştir.

Size Özel Müşteri Paneli

Her müşterimize özel müşteri paneli hazırlıyoruz. Böylelikle, sizin için hazırlanmış olan bu panel vasıtasi ile mavcut verilerinizi, konumlandırmalarınızı ve Seo projelerinizi istediğiniz yer ve zamanda kontrol ederek, takip edebileceksiniz.

Seo Uzmanlık Alanımız

Memsidea konusunda profesyonel tasarımcıları ile  SEO danışmanlığınızı yapar ve web sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkararak, ticaret hacminizi genişletir.

Vizyonumuz

"Memnuniyet odaklı ’’ çalışma bizim sloganımızdır. Müşterilerimizin hedef ve amaçları bizim için her zaman en ön sırada gelmektedir. İçinde yer aldığımız sektörün verimliliğini, rekabetin her gün artışını ve karlılığı sağlayıcı çözümler bulmak bizim işimiz. Bütün müşterilerimiz için en yenilikçi ve en son teknolojiye uygun, farklı ve rakiplerine göre her zaman bir adım önde olmanızı sağlayacak yazılımları geliştirmektir. Teknolojinin son imkânlarını sınırları zorlarcasına kullanarak müşterilerimizin mevcut pazarda ki tanıtım, pazarlama ve imaj alanlarındaki stratejilerine destek vermektir. Günümüz teknolojisinde en iyi ve en fazla kişiye ulaşmayı sağlayan tanıtım aracı olan internet reklamcığını kullanarak müşterilerini sektörlerinde lider pozisyona getirmektir.