Gaziantep Web Tasarım

Hizmetlerimiz

Web tasarım, kullanıcı dostu; web sitesinde yer alan renklerin, görsellerin ve içeriklerin birbiriyle uyumlu olması; arama motoru optimizasyonu uyumlu; responsive tasarım; çok şık, yalın ve anlaşılabilir olması gerekmektedir. Yani her cihazda herhangi bir içerikte bozulma yaşanmadan görüntülenen web sitesi, herkesin rahatlıkla anlayabileceği bir tasarıma sahip olmalıdır ki web sitesine giren kişi sitede rahatlıkla gezinebilsin.En doğru teknikler kullanılarak belirli aşamalardan geçerek yapılmaktadır.

Kurumsal Kimlik, bir şirketin kendini temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır. Firmanın devamlı olarak var olabilmesinde firma adına yapılan kurumsal kimlik çalışması önem taşımaktadır. Sizde sıradışı ve konsepte uygun bir kurumsal kimlik çalışması ile markalaşma yolunda önemli bir adım atabilirsiniz.

Hemen hemen herkesin günlük hayatta kullandığı cep telefonları yerini artık akıllı cep telefonlarına bıraktı. Akıllı cep telefonlarıyla birlikte sadece arama veya mesajlaşmak yerine içinde bulunan programlar bir çok işimizi kolaylaştırıyor ve işlerimizi hızlandırıyor.

Hayatımızda önemli bir yeri olan internet, zamanla yeni teknolojilerin de hayatımıza girmesiyle birlikte yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Cep telefonu, tablet, bilgisayarlar sayesinde girilen internet bambaşka bir dünyadır ve para kaynağı olarak kullanılabilmektedir. Örneğin, ürünlerinizi satmak istiyorsanız iyi bir e ticaret sitesi gereklidir. Tabi bunun için çeşitli muhasebe programları, gelir gider yazılımları, sipariş takip programları gibi yazılımlara ihtiyacınız olacaktır. Bu tür yazılımlar masaüstü yazılımlardır.

Gaziantep Web Tasarım

WEB GELİŞTİRME

Şablonlara karşıyız, sıradanlık en büyük düşmanımız. Hazırladığımız tüm web sitelerini, sıfırdan tasarlıyoruz, hiçbir zaman template kullanmadık ve kullanmayacağız.