Gaziantep Web Tasarım
MEMSİDEA!

Türkiye'nin en iddalı dijital ajans firması!

HAKKIMIZDA

Memsidea, 2016 yılında Gaziantep’de faaliyetlerine başlamış, marka stratejisi ve dijital yaratım konusunda uzmanlaşmış bir dijital ajans stüdyosudur.

HAKKIMIZDA: KİMİZ? . NEYİZ? .

12 Farklı hizmet kategorisinde kusursuz hizmet veren tek firma!

Hizmetlerimiz

Bir fikriniz mi var? hemen bize ulaşın!

İletişim

Arada sırada derdimizi kendimize yazıyoruz.

Blog

Misyon: İçinde bulunduğumuz sektörün verimliliğini, rekabetin artışını ve karlılığı sağlayıcı çözümler bulmaktır. Tüm müşterilerimiz için en son teknolojiye uygun, yenilikçi, farklı ve rakiplerine göre bir adım önde tutan yazılımları geliştirmektir. Teknolojinin yeni imkanlarını kullanarak müşterilerinin tanıtım, pazarlama ve imaj alanlarındaki ihtiyaçlarına cevap vermektir. Günümüzde en iyi tanıtım aracı olan internet reklamcığını kullanarak müşterilerini rekabette hep önde tutmaktır.

Vizyon: Çalışkan, yenilikçi, ileri görüşlü, dinamik ve işini seven bir kadroya sahibiz bu yüzden ileride ülkemizde ve dünyada ileri gelen markalar arasına gireceğimize inanıyoruz ve bu hedef üzerinde ilerlemekteyiz. İçinde bulunduğumuz sektörde yerinde durmayan daima ilerleyen ve en iyisini hedefleyen yapımızla sınırsız müşteri memnuniyeti sağlayarak sektöründe öncü bir firma olmayı hedeflemekteyiz. Pazarlama ve satış alanlarında bilişim teknolojilerinin öneminin farkındayız bu yüzden bu ayrıcalığı sizlere sunarak ülkemiz çapında en yenilikçi tanıtımları yapan şirket olmak hedeflerimizden biri.

RAKAMLARLA BİZ!

Tamamlanan Proje

178

Mutlu Müşteri

248

Saatlik Çalışma

5,612

Satır Kod

1,723,26